PASAKOJA JŪSŲ ISTORIJĄ

Daugiaprasmė simbolika

Kiekvienas dizainas įkūnija Jums svarbias detales. Galbūt tai Jūsų pažinties simbolika, galbūt abipusės vertybės.

Simboliai, kurie atsispindi šiuose žieduose: uroboras (gyvatė rijanti savo uodegą), saulės ir mėnulio sąjunga, žemės turtai, baltų raštai.

Žemės turtai

Tarsi suskilusi žemė, kuri atveria savo slepiamus lobius

DEIMANTAI BRIAUNOJE

Subtili prabanga

Kai norisi klasikos, kuri "paskaninta" lengva deimantų juostele. Deimantai gali būti inkrustuoti abejose žiedo briaunose, pavyzdžiui, vienoje žiedo pusėje baltais deimantais, kitoje - juodais.

KLIENTŲ ĮKVĖPTI

Žvaigždynai

Ar žinojote, kad zodiako žvaigždynuose slypi skirtingų spalvų žvaigždės? Nežinojome ir mes, kol studijoje neapsilankė šių išskirtinių žiedų savininkai.

Vizija, kurią įgyvendinti pavyko su kaupu.

Dangus

Šio dizaino moterišką žiedą taip pat įkvėpė žvaigžės, tačiau jau ne konkretus žvaigždynas, o jų beribė skraistė danguje.

Vyriškas žiedas inkrustuotas juodais deimantais - eilė briaunoje susilieja su dvejomis eilėmis žiedo paviršiuje. Harmoningą sąjungą žymintis "side by side" inkrustavimo metodas.

ŽVAIGŽDYNAI

KOPOS, BANGOS, JŪRA

Kopos

Smėlis, jūra, magiška pakrantė ir tarp pirštų byrantis smėlis. Vestuviniai žiedai, simbolizuojantys vėjo supustytas kopas.

Kopų "viršūnės" puoštos baltais deimantais.

Platina

Platinos ir aukso kombinacija, puošta baltais deimantais.

Platinos dirbinių gamyba reikalauja daug patirties ir žinių. Šio metalo lydymosi temperatūra yra ženkliai didesnė nei aukso, siekia 1 768 °C (aukso: 1 064 °C)

IŠSKIRTINUMAS

SUBTILUMAS

Minimalizmas

Auksas ir paladis. Vienodos formos, bet skirtingi metalai - tokiu būdu siunčiama žinutė, kad esame kiekvienas unikalus, bet puikiai derame kartu!

Balti deimantai suteikia švelnų prabangos prisilietimą.

Žemė

Šie vestuviniai žiedai savyje slepia žinutę, kuria įžvelgia ne kiekvienas. Tarsi sutrūkinėjusi žemė, kuri dovanoja mums savo turtus, tarsi jūra ir jos purslai, tarsi gilus dangus ir žvaigždynai.

Mus supantis pasaulis.

SPALVOS

SKIRTINGI

Deimantai

Toks, kokio norisi!

Prabangus vestuvinis žiedas su baltais briliantais. Kiekviena smulki detalė apgalvota ir išpuoselėta. Dera šalia vienas kito, bet tuo pačiu pabrėžia kiekvieno unikalumą.