Viskas prasidėjo netoli Birštono, nedideliame, miškų glėbio priglaustame vienkiemyje. Čia aš gimiau ir užaugau. Mūsų apylinkėse buvau vienintelis vaikas – nebuvo su kuo žaisti gaudynių ar slėpynių, tačiau visa tai man suteikė nevaržomą laisvę kurti ir žaisti gyvenimą pagal savas taisykles.

Mano vaikystė kvepėjo medžiu. Gabalas medienos ir įrankiai – taip atrodė mano žaislai, iš kurių šeimai pagamindavau lentelių ir šaukštų. Šis nedidelis hobis ilgainiui pradėjo nešti pelną.

Baigęs mokyklą, turėjau du pasirinkimus: tęsti medžio drožybos mokslus arba žengti nepažįstama kryptimi ir mokytis juvelyrikos. Ilgai mąstyti neteko: medžio amatą jau buvau įvaldęs, o juvelyrika... ji man buvo paslaptis, kurią privalėjau atskleisti.

Pabaigęs mokslus patirties sėmiausi ir tobulėjau ne tik dirbdamas, bet ir mokydamasis pas vietinius meistrus ir tarptautinėse parodose sutinkamus pasaulinio garso juvelyrus. Tai leido man iki precizikos ištobulinti savo meistrystės įgūdžius, ypač brangakmenių inkrustavimą.

Prieš 7 metus, siekdamas laisvai plėtoti savo paties kūrybinius sumanymus, įkūriau juvelyrikos studiją „RUNA Juvelyrika”. Čia darau viską pats, nuo A iki Z: pokalbis su klientu, idėja, eskizas, konsultacijos ir gaminio atidavimas. Visa tai yra mano rankose tikrąja to žodžio prasme, ir Jūs, mano klientai, tą ypatingai vertinate.